UA RU
Обговорити проект в online-чаті:
або через форму заявки
Вашу заявку успішно відправлено! OK

Про компанію AQUA PRINT

Про нас

Наше підприємство було засноване у 2014 році, коли досвідчені фахівці в різних напрямках реклами вирішили об’єднати свій досвід та зусилля, щоб запропонувати Вам широкий спектр рекламних послуг в одному місці та за найкращими умовами. З того часу ми успішно працюємо і динамічно розвиваємося на ринку рекламних послуг. На даний час ми є одним з провідних рекламних агентств Луцька, надійним виробником рекламної продукції на території Волині і не тільки.

Офіс та виробничі потужності агенції знаходяться у місті Луцьку, але географія її діяльності виходить далеко за межі нашого краю. Ми без жодних обмежень працюємо по всій території України, а також з європейськими замовниками. Нашими клієнтами є як невеликі місцеві підприємці, для яких ми робимо рекламу з нуля та виводимо на регіональний рівень, так і національні та міжнародні бренди, яким на місці потрібен надійний та результативний підрядник. Вдосконалюючи методи роботи, налагоджуючи контакти з партнерами та збільшуючи обсяг наданих нами послуг, ми тісно співпрацюємо з рекламними агенціями по всій Україні.   

Aqua Print - виробниче підприємство повного циклу з широким спектром пропонованих послуг, від розробки та проектування до реалізації найскладніших та амбітних завдань. Це гарантує цілісність та комплексність пропонованих рішень. Щодня наша команда творчо і зі смаком виконує різні роботи вкладаючи душу в кожен проект. А власне виробництво дозволяє виконувати замовлення у максимально швидкі терміни, якісно і за конкурентною ціною. Індивідуальний та професійний підхід, гнучка цінова політика – все це забезпечує взаємовигідну співпрацю між нами та нашими клієнтами. Реклама, яку ми пропонуємо, відповідає вимогам та стандартам нашого часу. 

Складові успіху ТОВ «Aqua Print»

  1. Власний відділ дизайну – поєднуємо креативність та конструкторський підхід у вирішенні поставлених завдань.
  2. Власне виробництво – наше обладнання одне з кращих у своєму класі.
  3. Професіоналізм – кожен з працівників має значний досвід у рекламі і ми готові ділитися своїми знаннями з Вами.
  4. Ретельний підбір матеріалів – ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і використовуємо лише якісні матеріали.
  5. Якість, сервіс і гарантії – цінуючи свою репутацію, ми ретельно стежимо за якістю, як готових виробів, так і матеріалів. Ми виготовляємо і монтуємо конструкції самі, контролюючи якість на кожному етапі. Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції і виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування виготовленої нами реклами.
  6. Довіра – ми віримо один в одного і хочемо, щоб Ви повірили в нас, адже ми знаємо, що довіру легко втратити, але дуже важко здобути і ще важче зберегти.

Основними критеріями роботи нашого підприємства є: індивідуальний підхід, найкращі пропозиції та якісно і вчасно виконані замовлення кожного клієнта. Найкраща реклама для нас – це наші клієнти, а найкраща ілюстрація нашої діяльності – наші виконані роботи. Звернувшись до нас раз, Ви станете нашим постійним клієнтом. Довірте свою рекламу професіоналам - ми створимо для вас продукцію високої якості, яка приверне увагу та підкреслить унікальність вашого бренду. Будьте помічені з "Aqua Print"!

 

І пам’ятайте слова Генрі Форда «Якби у мене було 4 долари, 3 з них я віддав би на рекламу».

м. Луцьк, "ЖК Dream Town", вул. Привокзальна 10а
Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами:
Ми в соціальних мережах:
Відгуки google про нас Відгуки google про нас
У вас залишились запитання?