Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Про нас

       Наше підприємство було засноване у 2014 році, коли досвідчені фахівці в різних напрямках реклами вирішили об’єднати свій досвід та зусилля, щоб запропонувати Вам широкий спектр рекламних послуг в одному місці та за найкращими умовами. З тих пір ми успішно працюємо і динамічно розвиваємося на ринку рекламних послуг. На даний час ми є одним з провідних рекламних агентств Луцька, надійним виробником рекламної продукції на території Волині і не тільки.

    Офіс та виробничі потужності агенції знаходяться у місті Луцьку, але географія її діяльності виходить далеко за межі нашого краю. Ми без жодних обмежень працюємо по всій території України, а також з європейськими замовниками. Нашими клієнтами є як невеликі місцеві підприємці, для яких ми робимо рекламу з нуля та виводимо на регіональний рівень, так і національні та міжнародні бренди, яким на місці потрібен надійний та результативний підрядник. Вдосконалюючи методи роботи, налагоджуючи контакти з партнерами та збільшуючи обсяг наданих нами послуг, ми тісно співпрацюємо з рекламними агенціями по всій Україні. Aqua Print - виробниче підприємство повного циклу з широким спектром пропонованих послуг, від розробки та проектування до реалізації найскладніших та амбітних завдань. Це гарантує цілісність та комплексність пропонованих рішень. Щодня наша команда творчо і зі смаком виконує різні роботи вкладаючи душу в кожен проект. А власне виробництво дозволяє виконувати замовлення у максимально швидкі терміни, якісно і за конкурентною ціною. Індивідуальний та професійний підхід, гнучка цінова політика – все це забезпечує взаємовигідну співпрацю між нами та нашими клієнтами. Реклама, яку ми пропонуємо, відповідає вимогам та стандартам нашого часу.  

         Складові успіху ТОВ «Aqua Print»

1. Власний відділ дизайну – поєднуємо креативність та конструкторський підхід у вирішенні поставлених завдань.

2. Власне виробництво – наше обладнання одне з кращих у своєму класі.

3. Професіоналізм – кожен з працівників має значний досвід у рекламі і ми готові ділитися своїми знаннями з Вами.

4. Ретельний підбір матеріалів – ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками і використовуємо лише якісні матеріали.

5. Якість, сервіс і гарантії – цінуючи свою репутацію, ми ретельно стежимо за якістю, як готових виробів, так і матеріалів. Ми виготовляємо і монтуємо конструкції самі, контролюючи якість на кожному етапі. Ми несемо повну відповідальність за якість виготовленої продукції і виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування виготовленої нами реклами.

6. Довіра – ми віримо один в одного і хочемо, щоб Ви повірили в нас, адже ми знаємо, що довіру легко втратити, але дуже важко здобути і ще важче зберегти.

Основними критеріями роботи нашого підприємства є: індивідуальний підхід, найкращі пропозиції та якісно і вчасно виконані замовлення кожного клієнта. Найкраща реклама для нас – це наші клієнти, а найкраща ілюстрація нашої діяльності – наші виконані роботи. Звернувшись до нас раз, Ви станете нашим постійним клієнтом.

І пам’ятайте слова Генрі Форда «Якби у мене було 4 долари, 3 з них я віддав би на рекламу»