UA RU
Обговорити проект в online-чаті:
або через форму заявки
Вашу заявку успішно відправлено! OK

Друк на полотні - фотографії, картини, репродукція

Друк на полотні

Інтер'єрний друк на полотні — стильно та просто

Друк на полотні — це можливість зі звичайної фотографії зробити витвір мистецтва. Ваші фотографії будуть надруковані у високій якості на натуральному тканинному матеріалі й стануть чудовою прикрасою інтер'єру і класним подарунком для рідних.

Уміння майстрів поєднувати художні прийоми фотографування і живопису надає особливого шарму картині.

Сьогодні, фотографія на полотні — рухомий напрямок, який дає повну свободу і безмежність в польотах фантазії художника.

Яскраві рішення на полотні

Ви отримуєте дивовижну можливість зберегти пам'ятні моменти у вигляді справжньої картини. Прикрашайте свій будинок або офіс. Наші послуги ідеально підходять для цього. Ваші фотографії будуть надруковані у високій якості на натуральному тканинному матеріалі та стануть чудовою прикрасою інтер'єру і чудовим подарунком для рідних і близьких. Ми використовуємо тільки якісні, водостійкі, пігментні чорнила, які будуть тримати свої початкові кольори та яскравість до 75 років. За Вашим бажанням, ми можемо покрити бавовняне полотно спеціальним захисним лаком, що захищає від негативних факторів впливу.

Друк фото на полотні — кращий варіант, як прикрасити свій будинок або офіс. Як оригінальний подарунок або просто в насолоду собі, ви можете замовити фото на полотні в нашій студії. У вас є можливість вибрати як приватне фото з якогось знаменного моменту, так і фотографію вашого друга чи родича, а може бути і кохану людину, для відмінного і абсолютно оригінального подарунка.

Так само можна використовувати друк картин на полотні як репродукцію робіт улюбленого художника, будь то Ван Гог або якийсь невідомий художник, але з помітним талантом, картини якого вам дуже сильно сподобалися. На нашому сайті ви можете в кілька кліків замовити друк фото на полотні, створивши затишок навколо себе за допомогою чудових фото, які, безумовно, подобаються саме вам.

Фото чи картини, надруковані на полотні, мають ряд переваг, перед іншими варіантами декору кімнат:

 • фактура матеріалу нагадує справжні мазки фарби художника;
 • Натуральні фарби і ткані полотна повністю нешкідливі для людини, оскільки не володіють ніякими алергенами або іншими шкідливими речовинами;
 • Покриття лаком дає дуже насичений і красивий колір картини, з ним нічого не зрівняється;
 • друк на полотні ціна набагато демократичніша, ніж вартість справжніх картин.

 

Типи продукції
 • Фотографії
 • Зображення
 • Репродукції картин
 • Картини на полотні
Особливості
 • Тираж: від 1 шт до ∞
 • Друк: по готовому макету або власному дизайну
 • Терміновий друк: від 1 дня
 • Доставка: по всій Україні
Додаткові послуги
 • Розробка дизайну
 • Натягання полотна на підрамник
 • Лакування
Друк на полотні з доставкою по Україні

Друк на полотні з доставкою по Україні

Як ми виготовляємо продукцію
також шукають
друк на полотні а3 друк на полотні без підрамника друк на полотні великих розмірів друк на полотні за 1 день УФ друк на полотні широкоформатний друк на полотні друк на полотні 50х70 друк на полотні 40 на 50 друк на полотні 40 на 60 друк на полотні 30х40 3d друк на полотні фотокартини на полотні фото на холсті замовити друк на полотні друк фотографії на полотні картини на полотні друк друк на холсті картини з фотографії на полотні роздрукувати фото на полотні друк зображення на полотні принт на полотні замовити картину по фото картина на полотні по фото фото картини фото на полотні ціна
Замовити друк на Полотні
Обговорити проект в online-чаті:
або через форму заявки
Вашу заявку успішно відправлено! OK
Оцініть якість наших послуг
42
4.78
Фотогалерея наших робіт
Контакти
м. Луцьк, "ЖК Dream Town", вул. Привокзальна 10а
Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами: