Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Дизайн, виготовлення, друк - плакатів, постерів в Луцьку

Друк плакатів та постерів

Плакат або постер - це один з різновидів друкованої продукції з індивідуальним контентом, переважно рекламним. Формат такої продукції досить різноманітний, адже можливе виготовлення під індивідуальні розміри. Що стосується стндартних розмірів - починається, як правило, від А3 й закінчується А0.

Широкого застосування плакати й постери досягнули в комерційному та іміджевому напрямку:

  • А1 - Встановлюються в публічних (видних) місцях торгових та виставкових залах;
  • А2 - Плакати такого формату замовляють для розміщення реклами на тематичних стендах біля конкретної категорії товарів;
  • А3 - Успішно застосовуються в індивідуальних цілях, для масового того чи іншого інформаційного посилання.

Це тільки декілька з усіх можливих завдань які успішно виконують постери й плакати. Саме тому виготовлення плакатів й постерів в Луцьку має не аби який попит. Друк рекламних плакатів може відбуватися великим тиражем або обмежитися декількома екземплярами. У порівнянні з іншими видами реклами ціна друку плакатів значно нижче, що і ключовим фактором при замовленні.

Розробка дизайну та виготовлення плакатів

Розробка плакатів може бути проведена нашими дизайнерами на основі побажань замовника. Ми опираємося на креативному підході до своєї роботи, намагаючись максимально точно і повно задовольнити потреби клієнта. Розробка дизайну ведеться на сучасному обладнанні, яке дозволяє добитися неперевершеної якості виконання матеріалів.

Вартість друку постерів та плакатів

Компанія "Aqua-Print" пропонує виготовлення постерів та плакатів недорого! Ціна на друк плакатів може відрізнятись. Вартість безпосередньо залежить від узгодження тиражу, якості та формату. Ми готові працювати навіть із самими нетиповими ідеями.

: 1      : 5
Портфоліо