Дизайн, виготовлення, друк - плакатів, постерів в Луцьку

Друк плакатів, постерів

Друк плакатів і постерів

Плакат або постер – це один з різновидів друкованої продукції з індивідуальним контентом, переважно рекламним. Наприклад, просування товару/послуги/ідеї або інформування потенційних покупців про пропоновані продукти. Тобто основна мета створення плаката – залучення цільової аудиторії та спонукання до дії. Формат такої продукції буває різноманітним. Що стосується стандартних – починається, як правило, від А3 і закінчується А0. Друк плакатів великих розмірів виконується методом широкоформатного, офсетного або УФ-друку, розмірів до А3 – цифровим друком.
Широке застосування плакати та постери досягли в комерційному та іміджевому напрямку:

  • А1 (59,4 × 84,1 см) – встановлюються в громадських місцях торгових і виставкових залах;
  • А2 (42,0 × 59,4 см) – плакати такого формату замовляють для розміщення реклами на тематичних стендах у конкретній категорії;
  • А3 (29,7 × 42,0 см) – успішно застосовуються в індивідуальних цілях, для масового того чи іншого інформаційного послання.

Це лише кілька з усіх можливих завдань, які успішно виконують постери та плакати. Саме тому виготовлення плакатів й постерів в Луцьку має величезний попит. Друк рекламних плакатів може відбуватися великим тиражем або обмежитися декількома екземплярами. У порівнянні з іншими видами реклами ціна друку плакатів значно дешевше, що і є ключовим фактором його популярності.

Розробка дизайну і виготовлення плакатів

Для того, щоб плакат ефективно досягав поставлених цілей – він повинен бути оригінальним, чіпляючим, яскравим і, найголовніше, читабельним. Тому дуже важливо правильно підготувати макет та отримати високу якість друку.
Розробка плакатів може бути проведена нашими дизайнерами на основі побажань замовника. Ми спираємося на креативний підхід нашої команди, намагаючись максимально точно і повно задовольнити потреби клієнта. Розробка дизайну ведеться на сучасному обладнанні, яке дозволяє добитися неперевершеної якості виконання.
Друк плакатів на замовлення здійснюється на папері щільністю 90-300 г/м2. Якщо не знаєте яка щільність паперу Вам підійде – звертайтеся, ми Вам допоможемо правильно підібрати.

Вартість друку постерів і плакатів

Компанія «Aqua-Print» пропонує виготовлення постерів і плакатів недорого! Друк плакатів ціна може відрізнятися. Вартість безпосередньо залежить від узгодженого тиражу, якості та формату. Ми готові працювати навіть з найнетиповішими ідеями. Доставка можлива по всій Україні!

Типи продукції

Плакати А4 (21,0 × 29,7 см)

Плакати А3 (29,7 × 42,0 см)

Плакати А2 (42,0 × 59,4 см)

Плакати А1 (59,4 × 84,1 см)

Плакати А0 (84,1 × 118,9 см)

Постери А4 (21,0 × 29,7 см)

Постери А3 (29,7 × 42,0 см)

Постери А2 (42,0 × 59,4 см)

Постери А1 (59,4 × 84,1 см)

Постери А0 (84,1 × 118,9 см)

Як ми виготовляємо продукцію
також шукають
широкоформатний друк плакатів замовити друк плакатів терміновий друк плакатів друк постерів будь-яких форматів друк постерів і плакатів під замовлення друк плакатів в друкарні друк рекламних плакатів
Наші клієнти
Круті проекти починаються з заповнення цієї форми Замовити плакат чи постер
Обговорити проект в online-чаті:
або через форму заявки
Вашу заявку успішно відправлено! OK
Оцініть якість наших послуг
1
5
Фотогалерея наших робіт
Контакти
м. Луцьк, вул. Винниченка, 26, офіс 323
Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами: