Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Самоклеюча плівка, Оракал - дизайн, друк, поклейка в Луцьку

Друк на плівці оракал

Широкоформатний друк на плівці Оракал впевнено закріпив свої позиції на ринку як інтер'єрного так і зовнішнього друку. Зазвичай це виготовлення лицьових частин світлових коробів, інформаційні оформлення найрізноманітніших поверхонь, оформлення вітрин, вікон, торгових приміщень. Список досить масштабний, що свідчить про свою актуальність та попит на ринку широкоформатного друку.

Наше сучасне обладнання дозволяє здійснювати друк на самоклеючій плівці з розширенням 360 - 1440 dpi. Цього більш ніж достатньо для втілення будь-якого дизайнерського формату. Стандарти ширини бувають: 1,05; 1,27; 1,37; 1,52; 1,6 та 2 метри. Ламінування, як показує практика, суттєво продовжує тривалість первинного кольору зображення.

 

Якою буває плівка (самоклеюча) оракал

По своїм характеристикам можна відмітити наступні типи:

  • Матова та глянцева;
  • З тимчасовою та постійною клеєвою основою;
  • Монолітна та перфорована;
  • Світлоблокуюча та транслюцентна.

 

Друк на самоклеючій плівці в Луцьку

Так чому ж друк на самоклеючій плівці в Луцьку на стільки популярний? Перш за все це можливість оперативного друку та простоті нанесення. По-друге, доступність! Aqua Print здійснює широкоформатний, інтер'єрний друк будь-яких форматів за доступною ціною! У нас Вам допоможуть з підбором матеріалів, а також порадять як краще оформити ту чи іншу інформативну подачу. З нами Вам непотрібно буде чекати понад тиждень. Наше обладнання здатне друкувати більш ніж 300 одиниць в день. Ми - команда професіоналів яка знає що потрібно саме Вам!

: 1      : 5