Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Дизайн та друк Білбордів в Луцьку на замовлення

Постери для білбордів

Як правило, білборди це окремо розміщені магістральні рекламні щити. Безперечно самий відомий тип зовнішньої реклами. Формати з яким знайомі навіть діти. Широкоформатний друк білбордів в Луцьку має вагоме значення, саме він швидко та ефективно інтегрує рекламну інформацію в соціум.

Реклама на білбордах однаково ефективна як для перспективних, далекопланових рекламних компаній, так і для короткочасних інформаційних акцій. Популярний інструмент для пізнаваності бренду. 

Виробництво банерів для білбордів

Величезна площа дозволяє набрати будь-яких розмахів для дизайнерських рішень. Тим не менш тільки вдало спроектований макет та якісно реалізований друк зможе максимально позитивно вплинути на майбутній успіх рекламного проекту. Дизайн повинен бути приємний та оригінальним, а фарба виключно стійка. Тільки так у клієнта виникне довіра та бажання скористатись Вашими послугами.

Розширення для друку білборда - 360 dpi. Це безпосередньо випливає із суттєвої відстані зорового контакту. Найбільш популярний формат білбордів в Луцьку 3х6 м. Aqua Print використовує сучасне обладнання яке дозволяє друкувати понад 300 одиниць банерів великих форматів. Сучасне обладнання дозволяє не просто друкувати високоякісний матеріал, але й здійснювати це без лишніх затрат.

Користуючись нашими послугами друк білбордів в Луцьку, Ви гарантовано отримаєте високоякісне зображення недорого, у максимально зручний для Вас термін. Висока якість та стійкість наших постерів буде вдало розміщуватись на будь-якому білборді Вашого міста.

: 0      : 0
Портфоліо