Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Дизайн та друк Білбордів в Луцьку на замовлення

Постери для білбордів

Як правило, білборди це окремо розміщені магістральні рекламні щити. Безперечно найвідоміший тип зовнішньої реклами. Формати з яким знайомі навіть діти. Широкоформатний друк білбордів в Луцьку має вагоме значення, саме він швидко та ефективно інтегрує рекламну інформацію в соціум.

Реклама на білбордах однаково ефективна як для перспективних, далекопланових рекламних компаній, так і для короткочасних інформаційних акцій. Популярний інструмент для пізнаваності бренду. 

Виробництво банерів для білбордів

Величезна площа дозволяє набрати будь-яких розмахів для дизайнерських рішень. Одначе тільки вдало спроектований макет та якісно реалізований друк зможе максимально позитивно вплинути на майбутній успіх рекламного проекту. Дизайн повинен бути приємний та оригінальним, а фарба виключно стійка. Тільки так у клієнта виникне довіра та бажання скористатись Вашими послугами.

Розширення для друку білборда – 360 dpi. Це безпосередньо випливає із суттєвої відстані зорового контакту. Найбільш популярний формат білбордів в Луцьку 3х6 м. Aqua Print використовує сучасне обладнання яке дозволяє беззупинно друкувати велику кількість банерів щодня. Сучасне обладнання дозволяє не просто друкувати високоякісний матеріал, але й здійснювати це без лишніх затрат.

Користуючись нашими послугами друк білбордів в Луцьку, Ви гарантовано отримаєте високоякісне зображення недорого, у максимально зручний для Вас термін. Висока якість та стійкість наших постерів буде вдало розміщуватись на будь-якому білборді Вашого міста.

: 0      : 0
Портфоліо