Друк на футболках

Друк на футболках

Друк на футболці – це відмінний спосіб досягнути рекламних цілей: обхват потенційної аудиторії, особливо якщо на футболці розміщена цікава інформація і картинка, що легко запам'ятовується. Також такий підхід економить бюджет, тобто ви не платите за розміщення нерухомої рекламної інформації. 

Сучасний друк на футболці – це не тільки спосіб відокремитися від натовпу. До нас звертаються приватні особи, які бажають зробити унікальний і неповторний подарунок близькій людині, і ми з особливим натхненням беремося за таку роботу. Однак найчастіший клієнт - це організації та компанії, що створюють власний бренд.

Футболка стане бездоганним нагадуванням партнерам по бізнесу про ваші послуги, а також хорошим подарунком замовникам або клієнтам. А ми, друкарня в Луцьку «Аква Принт», зробимо все можливе, щоб ваша продукція була якісною і цікавою!

Ми втілимо вашу ідею завдяки нашим дизайнерам. Зателефонуйте нам, поділіться з нами своїм задумом і ми неодмінно запропонуємо найкраще індивідуальне рішення. Друкуємо на чоловічих та жіночих футболках різних розмірів. Кольорові та чорно-білі малюнки, максимальний розмір яких 40х60см. 

Принт футболок з Aqua Print

Сучасна технологія дозволяє переносити картинку як на білі, так і кольорові речі з бавовни, в яку додана синтетика.

Пропонуємо величезний вибір кольорів і відтінків (приблизно 16 мільйонів).

Можна друкувати фотознімки з високою роздільною здатністю.

Наш кінцевий результат відрізняється чіткою деталізацією. Переходи відтінків майже не помітні. Завдяки цьому зображення ідеально передасть навіть маленькі деталі.

Друк на толстовках має стійкість до високих температур. Виріб можна гладити праскою зі зворотньої сторони. Крім того, такі речі стійкі до ультрафіолету. Терміновий принт на футболці? Тоді краще до нас.

Ми пропонуємо

  • Невисоку ціну;
  • Швидко виконаємо Ваше замовлення;
  • Ми пропонуємо нанесення малюнку на одяг, фірмових знаків, логотипи компаній, а також рекламну інформацію наступних матеріалів: бавовна, синтетика, трикотаж, змішаний тип.
також шукають
принт на футболку друк на футболках за 1 день друк на майках 3d друк на футболках замовити друк на футболках терміновий друк на футболках друк на тканині друк на толстовках футболки з логотипом
Круті проекти починаються з заповнення цієї форми Замовити Друк Футболок
Обговорити проект в online-чаті:
або через форму заявки
Вашу заявку успішно відправлено! OK
Оцініть якість наших послуг
5
4.8
Контакти
м. Луцьк, вул. Винниченка, 26, офіс 323
Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами: