Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Друк на ручках

Брендування, виготовлення ручок з логотипом

Ручка - це перший канцтовар, який завжди під рукою, її використовують і в офісах, і в домашніх умовах. Така популярність робить її відмінним інструментом для реклами компанії, підвищення довіри з боку існуючих клієнтів і залучення нових. Ручки з логотипом є хорошим сувенірним подарунком клієнтам, вони не дадуть забути про Вашу компанію. Замовити друк ручок з логотипом - правильне рішення, по-перше, тому що це не вимагає значних грошових вкладень і, по-друге, ручки легко поширити.
AquaPrint пропонує нанести слоган, логотип або контакти на:

  • друк на пластикових ручках - такі ручки недорогі, тому Ви можете замовити велику партію. Їх можна дарувати на різних презентаціях, виставках, семінарах і як бонус за покупку;
    Друк на пластикових ручках
  • друк на металевих ручках — такі ручки більш презентабельні і солідні. Їх можна дарувати партнерам і в якості подяки за роботу.
    Друк на металевих ручках

Крім друку, ми можемо запропонувати і гравіювання на ручках з дерева або металу.
Якщо Ви хочете купити ручку з логотипом своєї компанії, ми гарантуємо доступні ціни, швидкість виготовлення і відмінну якість!

: 1      : 5