Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Дизайн, друк Інформаційних стікерів в Луцьку

Виготовлення інформаційних стікерів в Луцьку

Наша компанія Виконує друк стікерів на власному ВИРОБНИЦТВІ. Така продукція відноситься до групи POS матеріалів, Які є одним з основних ІНСТРУМЕНТІВ маркетингової системи. Яскраві стікери, наклейки привертають увагу покупців та сприяють просуванню того чи іншого товару.

При виробництві нашої продукції на замовлення ми виконаємо будь-які Ваші побажання. Залежних від напрямку використання стікерів до них можуть пред'являтися особливі вимоги, які обов'язково враховуються при виготовленні продукції.

Напрямок використання інформаційних стікерів

Головне завдання товарів, що виробляє Aqua Print - зробити їх максимально яскравими та впізнаваними, щоб привернути максимальну кількість потенційних покупців. Самоклейні стікерні наклейки повинні бути довговічними й надійними, щоб могли використовуватись навіть у вологому середовищі, при низьких та високих температурах навколишнього середовища.

Стікери не повинні вигоряти на сонці, розмокати й втрачати свій первинний зовнішній вигляд навіть при проникненні води. Клеюча основа повинна бути також стійкою до несприятливих умов, надійно кріпитись до будь-яких поверхонь.

Щоб задовольняти усі критерії, наша компанія використовує найякісніші матеріали, стійкі види фарб й клею. 

Стікерні наклейки можуть мати Різні форми, виготовлятись різними способами з паперу або вінілової плівки, відрізнятися розмірами та, особливо, дизайном. За своїм функціональним призначенням поділяються на етикетки, іміджеві та інформаційні стікери.

Замовлення інформаційних стікерів

Всі ЦІ вироби Використовують для цілеспрямованої реклами товару, є рушійною силою торгового процесу. Наша компанія має великий досвід роботи у виготовленні вищезазначених виробів. У нас Ви зможете замовити та купити інформаційні стікери. В Aqua Print Вам допоможуть з Вибором! 

: 1      : 5