Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Друк, виготовлення брошур та каталогів

Якісний друк брошур і каталогів

Брошури - чудовий інструмент для реклами Вашої компанії, який дозволить розширити охоплення цільової аудиторії. Друк рекламних брошур сприятиме створенню позитивного іміджу компанії, залучення нових клієнтів, а значить і збільшення продажів. Яскрава і якісна брошура приверне максимум уваги, тим самим підсвідомо схилить людину здійснить покупку пропонованих товарів чи послуг. До того ж це не потребує великих вкладень коштів.

Замовивши друк брошур в Луцьку ви отримаєте відмінну якість за оптимальними цінами.

Брошури бувають 2 видів:

1. Іміджеві - їх роздають недалеко від рекламованого об'єкта. Такі брошури демонструють компанію і її продукти. Тому серйозну увагу ми приділяємо дизайну, паперу, концепції і якості друку.

2. Масові - розраховані на широку аудиторію. Такі брошури беруть кількістю, тому ми запропонуємо максимально низьку вартість одного примірника.

"Аква-Принт" гарантує привабливий зовнішній вигляд всієї продукції, який забезпечується професійним дизайном і якісним друком. Ми складемо макет, напишемо тексти, підберемо кольори, шрифти, графіку.

Виготовлення брошур і торгових каталогів на цифровому обладнанні гарантує високу швидкість і відмінну передачу кольору. У нас є великий вибір паперу для брошур - крейдований папір, офсетний папір, картон для обкладинок та ін.

Пропонуємо наступні послуги:

-друк брошур А6

-друк брошур А5

-друк брошур А4

-цифровий друк брошур

-терміновий друк брошур

-офсетний друк брошур

-односторонній друк брошури

-двосторонній друк брошури

-друк кольорових брошур

Друк брошур вартість

Дізнатися ціну на друк брошур Ви можете зателефонувавши за нашими номерами телефонів або заповнивши форму нижче.

Розробка і друк каталогів

Представницький каталог компанії є також і ефективним інструментом продажів. Як і брошури, його основне призначення - привернути увагу потенційних клієнтів. Тому інформація про товари повинна мати продуману компоновку, а зображення повинні бути яскравими. Друк каталогу товарів - це ідеальне рішення для компаній з постійно зростаючим асортиментом товарів. Рекламний каталог буде виконувати функції ще однієї торгової точки, і покупці не виходячи з дому зможуть ознайомитися з переліком товарів та їх характеристиками.

Пропонуємо наступні послуги:

-верстка і друк каталогів

-офсетний друк каталогів

-друк каталогів А4

-терміновий друк каталогів

-каталог в м'якій палітурці

-каталог зі зшивкою на пружину

-каталог зі зшивкою на скобу

Друк каталогу вартість

Дізнатися ціну і замовити друк каталогів Ви можете по номерах телефону 0332-78-81-98, (099) -627-35-35 або скориставшись формою нижче.

Компанія "Аква-Принт" заощадить Ваш час і кошти!

: 3      : 4.67