Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Виготовлення рекламних штендерів в Луцьку

Інформаційні стенди (штендери) будь-яких розмірів та видів

Aqua Print - одна з найкращих компаній з виготовлення рекламної продукції в Луцьку із задоволенням допоможе в проектуванні та розробці мобільних та зручних рекламних щитів. Інформаційні стенди, їх ще називають штендери, виготовляються у декількох типах. Як правило це дво або одностороння конструкція, яка вдало знайшла своє місце поруч рекламного об'єкта або безпосередньо в ньому.

Які ж функції виконують рекламні штендери?

  • Кінцева мета будь-якого рекламного об'єкта - максимально привернути увагу потенційній аудиторії. Зацікавити перехожих в тій чи іншій пропозиції. В будь-якому випадку інформація відкладається в пам'яті, працюючи на перспективу.
  • Належно та ефективно подати товари та послуги не завжди буває просто. Не всяка реклама зможе на стільки ефективно справитись із цим завданням як штендери. Якщо це заклад харчування - на інформаційних штендерах висвітлюють меню дня. Магазини одягу - нові колекції, продуктові магазини - акційну продукцію, тощо.
  • Заклад буває відмінно розрекламований, а ось місцеперебування віднайти можливо не відразу. Штендери також використовують в якості вказівників. Хорошою практикою є розміщення виносних щитів неподалік об'єкту в якості навігації.

Види інформаційних табличок

В Україні найбільш широко використовують наступні види інформаційних табличок:

  • Прямокутний (класичний) виносний рекламний щит, структура якого подана у формі розкладки в якого каркас на опорах;
  • Двосторонній штендер зі змінним зображенням. Виготовленняється в прямокутній та арочній формі. Найчастіше такі стенди можна зустріти біля обмінників валют, закладів харчування, торгових центрів;
  • Арочні штендери, у формі арки;
  • Та інші, нестандартні форми які виконуються довільно в рамках уяви замовника.

До Ваших послуг виготовлення штендерів в компанії Aqua Print. Ціну та термін виготовлення Ви дізнаєтесь зателефонувавши на один із наших контактних номерів. Менеджери нададуть Вам детальну, вичерпну інформацію. Гарантуємо якість замовленої продукції.

: 1      : 4