Виготовлення мобільних стендів

Виготовлення мобільних стендів

Професійне та якісне виготовлення мобільних рекламних стендів

Мобільні рекламні стенди стануть тією особливістю, яка подасть бренд вашої компанії у найкращому вигляді. Не варто ігнорувати цей тип рекламної продукції, якщо ціллю є залучення максимального візуального контакту.

Призначення мобільних стендів – це реалізація творчих ідей. Їх ефективність безпосередньо залежить від сучасних технологій. Для виготовлення мобільних стендів ми використовуємо передове обладнання, яке постійно вдосконалюється. Виготовлення рекламних стендів із застосуванням унікальних матеріалів дозволяє досягнути ефекту, при якому рекламний "меседж" на мобільних стендах виглядає максимально реалістично.

Мобільні стенди як найфункціональніший і невибагливий рекламний носій є дуже популярними практично в усіх тематиках. Будь-якій організації, яка прагне донести інформацію до кінцевого споживача, використання мобільних стендів є швидше необхідністю, аніж одним із варіантів. З усім їх різноманіттям (в залежності від матеріалів і технологій виготовлення) ви зможете ознайомитися в нашому фото портфоліо або у менеджера по телефону. Наш асортимент включає також рекламні стійки та стенди різних форматів і функціонального призначення. Ми виготовляємо наступні типи стендів мобільних:

Ролл Ап (Roll-up)

У класичному вигляді Ролл ап – це металева конструкція, з якісного алюмінію, розроблена для ефективного подання рекламного матеріалу. Установка екранного типу із вбудованим механізмом автоматичної підмотки банеру. Як кіноекран в театрі, полотно згортається всередину рекламної конструкції. Вони прості у використанні й не вимагають знань в установці такого типу обладнання.

Ролл ап 

ПрессВолл (Press Wall)

Пресс-Волл (Press-wall) або бренд-волл (Brand-wall) це стенди, що використовуються на церемоніях або заходах (прес-конференції, покази, презентації). На баннерному полотні прес-волл стендів зазвичай, розміщають логотип організаторів, партнерів і спонсорів проведеного заходу. Часто замовляють пресс волл на випускний, на день народження або весілля в якості фото зони.

ПрессВолл
 

Ростові фігури

Ростові фігури – оригінальне рішення у рекламному оформленні. Це незвичний і дуже ефективний спосіб привернути увагу споживачів. Вид і форми ростових фігур дуже різноманітні. Неповторний дизайн, яскраве, барвисте зображення з хорошим сюжетом, фігура в масштабі, близькому до оригіналу, – все це відволікає від повсякденності, якісно підсилює ефект впливу на споживача, формує у свідомості індивідуальний образ, що запам'ятовується. За своєю суттю ростові фігури – це різновид рекламної мобільної продукції у вигляді фігурного плаката з кольоровим зображенням.

Ростові фігури

Х банер (X Banner)

Замовити Х-банери (X-Banner павук) – варто хоча б тому, що вони представляють можливість ще раз нагадати про компанії. Бюджетні, легкі й практичні рекламні конструкції з першого погляду впізнають практично усі. Їх активно використовують на виставках і експозиціях, розміщують на конференціях. Будуть вони розміщені в магазині чи торговому центрі, виставці чи на вході у заклад, вони однаково ефективно виконуватимуть свою поставлену ціль – просування назви бренду або залучення аудиторії з допомогою ефективної подачі, акційної інформації.

Х банер
 

Флагшток

Прапорці і великі прапори – незамінні атрибути змагань, виставок і різних офіційних заходів. Вони прикрашають інтер'єри та екстер'єри офісів, готелів, спортивних клубів, адміністративних будівель. Для того щоб надійно закріпити полотно, вам неодмінно буде потрібен флагшток. З його допомогою можна швидко і міцно зафіксувати прапор на будь-якій зручній поверхні.

Компанія Aqua Print дає своїм клієнтам можливість купити вуличні флагштоки, виготовлені за індивідуальними ескізами замовників. Сучасне автоматизоване обладнання та великий досвід співробітників – гарантія чудової якості збірки продукції, а значить, її довговічності та естетичності.

Флагшток
 

Промо стійки

Одним з найпопулярніших видів виставкового обладнання є промостійки або промостоли, як невід'ємна частина проведення успішної рекламної кампанії, промо-акції з метою популяризації своєї марки, ознайомлення потенційного споживача з новим продуктом компанії та, як наслідок, збільшення попиту та обсягів продажу товару. Особливо ефективне використання промо столів при виведенні на ринок нового продукту або послуги.

Промо-стійки

Aqua Print спеціалізується на виготовлення високоякісної, доступної в ціні рекламної продукції. Ми розробляємо стенди мобільні з нуля і супроводжуємо весь цикл робіт, контролюємо кожен етап, від дизайну і до монтажу.

Типи продукції
  • Ролл Ап (Roll-up)
  • ПрессВолл (Press Wall)
  • Ростові фігури
  • Х банер (X Banner)
  • Флагшток
  • Промо стійки
також шукають
мобільні виставкові та рекламні конструкції мобільні стенди для виставок рекламні стенди мобільні стенди поп ап мобільні стенди для фотовиставки мобільні прес-стенди пересувні мобільні стенди мобільний стенд ролл-ап мобільний стенд х-банер мобільний стенд павук x- banner виготовлення ростових фігур друк мобільних стендів
Круті проекти починаються з заповнення цієї форми Замовити Мобільний Стенд
Обговорити проект в online-чаті:
або через форму заявки
Вашу заявку успішно відправлено! OK
Оцініть якість наших послуг
2
4.5
Контакти
м. Луцьк, вул. Винниченка, 26, офіс 323
Якщо у вас з'явилися питання, ви можете зв'язатися з нами: