Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Дизайн, друк сітілайтів в Луцьку

Виготовлення сітілайтів 

Сучасні міста переповнені інформаційними носіями. Сьогодні це один із наймасштабніших методів залучення як широкої, потенційної так і цільової, вузько спрямованої аудиторії. Одним із таких інструментів є Сітілайти. Конструкція сучасних сітілайтів в Луцьку абсолютно проста: прямокутний бокс в якому розміщений постер і все це підсвічується люмінесцентними ліхтарями.

Чому актуальність виготовлення CityLight тільки зростає?

Така реклама чудово себе зарекомендувала не тільки вночі, коли підсвітка робить її особливо виразною, але й у день. Розміщення таких боксів біля дороги завжди себе справдовує.

Висота розміщення, профіль сітілайтів, збалансована яскравість дозволяє досягнути максимального зорового контакту з читачем. При такій подачі інформації зручне отримання інформації гарантовано.

Друк для сітілайтів в Луцьку

Невелика площа розміщення боксу. Перше що спадає на думку: "чим більша площа тим ефективніша реклама", але в нашому випадку це не зовсім так. Стандартні розміри сітілайтів 1,2х1,8 м. І саме завдяки його вдалому розміщенні Вам не прийдеться переплачувати за зайву площу.

Спеціальний папір 'CityPaper', що застосовується нами для друку сітілайтів володіє цілим рядом переваг:

  • Доступна ціна;
  • Легкий монтаж;
  • Високі показники світло пропускання;
  • Невисока вразливість до вологи та ультрафіолетового випромінювання.

Замовити друк реклами для сітілайтів в Aqua Print за телефоном 099-627-35-35

: 0      : 0
Портфоліо