Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Широкоформатний Інтер'єрний друк

Якісне виготовлення інтер'єрної продукції

Інтер'єрний друк - невід'ємна складова широкоформатного друку. Як правило, при друці досягається досить високе розширення зображень (720 dpi - 1440 dpi).

Інтер'єрний широкоформатний друк дозволяє наносити зображення на спеціальний, створений для відповідних цілей матеріал, рулонного або листового типу.

Найбільш популярні види інтер'єрного друку, які замовляють у нас:

  • на полотні;
  • на банері;
  • на тканині;
  • плакатів.

Основна ціль цього напряму - оформлення рекламної продукції, розповсюдження інформації по конкретних товарах або послугах. На відміну від зовнішньої реклами, інтер'єрна має певні відмінності.

Ключова перевага - надвисока якісь малюнку, висока реалістичність зображення, чіткі контури. Професійне обладнання, яке ми використовуємо в процесі друку, дозволяє швидко та якісно наносити малюнок різних розмірів.

 

Інтер'єрний друк відкриває величезні перспективи для дизайнерського креативу

  • Друк на шпалерах дозволяє створити неповторну атмосферу в приміщенні. Унікальні місця, природа, глибока абстракція. Будь-яке зображення чи то для магазину чи кімнати. Малюнок може наноситись також на сучасні миючі шпалери на флізеліновій основі.
  • Друк зображень на плівку може наноситись як на рівну поверхню (вітрини магазинів, засклені фасади), так і на іншу основу (пластик ПВХ, тощо.). Підприємство Aqua Print здійснює друк на плівці різних типів (матова, глянцева, прозора).
  • Справжні шедеври створюються саме інтер'єрним друком на тканинній основі. В якості вихідного матеріалу може слугувати полотно або банерна тканина. Реклама або просто високоякісні інформаційні зображення обов'язково привернуть увагу та оригінально донесуть своє повідомлення до цільової аудиторії. Об'єктом тканинного друку можуть бути прапорці, вимпели, тканинні жалюзі, полотна для декорування стін, тощо.

Особливості та переваги Aqua Print

Інтер'єрний друк в Луцьку один з основних напрямів діяльності Aqua Print. Ми гарантуємо високу якість виконання замовлених Вами послуг. Наше обладнання відповідає усім сучасним нормам широкоформатного друку. Вас приємно здивують наші ціни та Ви будете позитивно вражені результатом нашої роботи.

: 10      : 4.2
Наші клієнти
Мережа автозаправних комплексів 'WOG', фото
Мережа автозаправних комплексів 'WOG'
Піцерія 'Фелічіта', фото
Піцерія 'Фелічіта'
Бізнес центр 'Гранд Персона', фото
Бізнес центр 'Гранд Персона'
Ювелірні вироби 'Золотий Вік', фото
Ювелірні вироби 'Золотий Вік'
Житловий комплекс 'Яровиця', фото
Житловий комплекс 'Яровиця'
Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам