Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Зовнішня реклама. Виготовлення на замовлення

Зовнішня реклама в Луцьку - інвестуйте правильно!

Актуальна статистика наголошує, що понад 65% людей здійснюють покупки непередбачувано та зовсім незаплановано. Основний рушій такої статистики - саме зовнішня реклама.

Найправильніше розміщення зовнішньої реклами є вагомим аргументом для успішного залучення нових клієнтів. Перш за все, - це надзвичайно ефективний метод просування бренду та ознайомлення аудиторії з Вашими послугами.

Види зовнішньої реклами

На сьогоднішній день існує досить широкий асортимент продукції зовнішньої реклами. Кожна з них ефективна по-своєму, однак їхній кінцевий результат однаково успішний.

  • Лайтбокси (світлові короби). Одна з найбільш поширених рекламних продукцій міської реклами. Світлові елементи особливо вдало приваблюють аудиторію в нічну пору доби. Надзвичайно ефективний носій інформації, особливо для зовнішньої реклами в Луцьку.
  • Таблички та вивіски. Якщо говорити про креатив, тоді його місце саме тут. Неймовірний розмах для будь-яких дизайнерських рішень. Рекламні, офісні, фасадні, вказівні, інформаційні таблички на будь-який смак. Візуалізуйте Ваш креатив в табличках будь-яких форматів!
  • Брандмауер або ж його називають настінне панно. Один з найбільш масштабних видів зовнішньої реклами. Повнокольорове зображення нестандартних розмірів, зазвичай розміщуються на фасадах будинків.
  • Білборд. Білборди в Луцьку завжди були й будуть в тренді. Невід'ємний елемент зовнішньої реклами, з яким знайомі фактично всі.

Попри те, що зовнішня реклама є одним із лідерів сучасної піар-продукції, вона таки має слабке місце.

Низькоякісні матеріали досить швидко псуються в природніх умовах та втрачають свої первинні властивості. Тому, ми рекомендуємо звертатись до професіоналів.

Дизайн, виготовлення та монтаж зовнішньої реклами на замовлення

Aqua Print виробництво зовнішньої реклами здійснює з використанням надсучасних широкоформатних принтерів та стійких чорнил. Ми ретельно підходимо до виготовлення усіх деталей, тому наші конструкції завжди максимально надійні. Саме з таким професійним підходом Ви отримаєте максимально тривалий рекламний формат за найвигіднішою ціною.

: 9      : 4.89
Наші клієнти
Oxford Medical, фото
Oxford Medical
Ресторан швидкого харчування 'Чикен ХАТ', фото
Ресторан швидкого харчування 'Чикен ХАТ'
Мережа експрес-маркетів '7-23', фото
Мережа експрес-маркетів '7-23'
Мережа гуртівень 'ПАККО', фото
Мережа гуртівень 'ПАККО'
Мережа супермаркетів 'Салют', фото
Мережа супермаркетів 'Салют'
Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам