Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Брендування магазинів, торгових точок. Оформлення вітрин

Брендування магазинів, вітрин торгових точок

Перше що ми зустрічаємо при візуальному контакті з магазинами, офісами та іншими комерційними та некомерційними закладами це оформлення (рекламна подача). Вітрини магазинів повинні працювати на Вас. Це найефективніший "постріл" потенційному клієнту, а отже його потрібно використати на всі 100%! Обклейка закладу повинна інтуїтивно зрозуміло демонструвати Ваші послуги та те що Ви продаєте.

Хорошою практикою для супермаркетів є виставлення конкретного товару на вітрину (акції, вигідні пропозиції, унікальний товар). Такий метод починає стрімко поступатись обклеюванню цього ж товару на вітрині самоклейною плівкою. Самоклейна плівка дає величезні можливості для дизайнерської подачі, перевага очевидна.

Це ефективний і недорогий вид зовнішньої реклами. Можливо обклеювання вінілової, самоклеючої плівки Oracal, світловідбиваючої та іншими видами плівок, в тому числі з елементами друку.

Наші пропозиції щодо оформлень в Луцьку

Компанія Aqua Print пропонує професійну допомогу при оформленні торговельний зон, обладнанні, брендуванні обладнання. Якщо Вам потрібно оформити холодильник чи морозильну камеру, кавовий автомат чи будь-що інше зі скла, дерева, пластику чи металу - Вам пряма дорога до нас! У нас знають як правильно оформити (нанести зображення шляхом обклеювання вінілової плівки) той чи інший об'єкт. З задоволенням візьмемось за брендування цілого магазину.

Хочете щось якісне та оригінальне по демократичній ціні? Телефонуйте нам!

: 3      : 4