Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Автовініл

Автовініл. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Вінілову плівку на автомобілі почали використовувати відносно недавно, в основному у вигляді рекламних наклейок. Вже сьогодні автовініл став важливою складовою в якості тюнінгу авто. У свою чергу це дало великий стрибок для брендування авто. Обклеювання авто плівкою навіть склало певну конкуренцію фарбуванню. А уявити рекламну подачу на маршрутних таксі або на корпоративних авто практично неможливо.

При обтягуванні вінілова плівка повністю повторює рельєф кузова. Автомобіль, обтягнутий вініловою плівкою, можна мити на безконтактної мийці з дотриманням мінімальних пересторог. Вініл захищає лакофарбове покриття від дії пилу, піску і дрібних камінців, а деякі його види здатні захистити поверхню, в тому числі скла і оптику, від досить сильних ударів (наприклад, плівка 3М).

За дизайнерським можливостям вінілова плівка перевершує фарбування. Автомобілю легко можна додати дзеркальний блиск з будь-яким кольором, плівка відкриває для оформлення кузова всі можливості сучасної поліграфії, причому вартість такого рестайлінгу набагато нижче, ніж при використанні фарб. Це вигідно, якщо вам необхідно обклеїти авто під таксі або в будь-які іншій інші в рекламних цілях.

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам