Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Декоративна плівка

Декоративна плівка. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Назва цього виду плівок говорить сама за себе. Головне їхнє призначення - надати склу декоративних властивостей. З їхньою допомогою можна імітувати на склі будь-який візерунок, створювати картини, вітражі, а також тонувати та наносити матове покриття. Декоративні плівки дозволяють швидко змінити інтер'єр, привнести в нього щось нове і створити по-справжньому затишну обстановку. Не зайвим буде зауважити, що навіть декоративні плівки являють собою відмінний захист від ультрафіолетових променів. Так само скло з нанесеною декоративною плівкою вже само по собі є безпечним склом. Саме тому воно стало затребуваним матеріалом у сфері виготовлення рекламної продукції.

Сьогодні для декорування скла використовується два різновиди плівок: поліефірні та ПВХ. Поліефірні плівки більш популярні, тому що володіють на порядок кращими експлуатаційними характеристиками. Вони відрізняються рівномірною товщиною по всій своїй площі, що виключає випадкові розриви плівки, а також забезпечує рівномірність малюнка. Крім цього, вони більш стійкі до хімічних і механічних впливів, не вицвітають і мають значно вищий термін служби (близько 25 років). 

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам