Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Фарба для сублімації

Фарба для сублімації. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

 

Сублімаційні чорнила - витратний матеріал, призначений для нанесення зображень на вироби з кераміки, текстилю, металу, пластику та інших матеріалів. За своїм складом вони нагадують пігментні: мають водну основу з розподіленими в ній нерастворяющуюся барвниками (пігментами). Однак характеристики у цих чорнила абсолютно різні.

У високотемпературних умовах термотрансферні чорнило переходять в газоподібний стан. Ця властивість  використовується для сублімації - друку зображень на гуртках, футболках, килимках і інших сувенірних продуктах. Спочатку малюнок наносять на спеціальний сублімаційний папір, а потім прикладають кольоровою стороною вниз до заготівлі, фіксують і в такому вигляді поміщають в термопрес. Там під дією тиску і нагріву чорнило переходять з паперу на тканину або іншу поверхню. При цьому фарбувальні пігменти проникають в глибинні шари матеріалу, утворюючи яскраве, барвисте, довговічне і стійке до механічних впливів зображення.

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам