Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Оргскло

Оргскло. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Органічне скло - це особливий вид пластику, який має прозору структуру при нагріванні. Його отримують синтетичним шляхом з окремих компонентів, це можна назвати його головною відмінністю від стандартного скла. Цей матеріал був створений в 30-х роках минулого століття.

Органічне скло зобов'язане своєю популярністю авіаційної промисловості Другої світової війни. В цей час стандартні скла в кабіні почали замінювати на органічні. Їх переваги були очевидні - повна безпека для пілота, відмінний захист від зовнішніх впливів, нечутливість до дії авіаційного гасу і масел. Якщо воно чудово виконує свої функції у авіації, у рекламній продукції ще краще себе зарекомендує. 

Органічне скло вважається відмінною заміною для натурального скла. Воно безпечне у використанні і застосовується в якості універсального замінника, що має параметри вихідного матеріалу. Оргскло може проводитися не тільки прозорим, але і фарбуватися в різні кольори, це основний плюс його виробництва і використання.

Купівля органічного скла буде цікава для компаній, що використовують його в процесі виробництва, а широкий вибір представленої продукції дозволить без зусиль підібрати оптимальний варіант для придбання.

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам