Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Пластик ПВХ

Пластик ПВХ. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Один із найбільш поширених на сьогоднішній день полімерних матеріалів, що застосовують для різних цілей в ході виготовлення рекламної продукції.

Абсолютно безпечний екологічний матеріал, не містить важких металів і не має шкідливого впливу на людський організм і навколишнє середовище.

ПВХ піддається машинній і ручній обробці звичайними інструментами для дерева та металу. Завдяки своїм чудовим механічними властивостями ПВХ-пластик легко ріжеться, пиляється, фрезерується, шліфується, свердлиться, піддається вирубці, штампується, гнеться, зварюється, клеется, скріплюється шурупами, цвяхами і заклепками.

Поверхня матеріалу ідеальна для нанесення самоклеющейся аплікаційної і ламинирующей плівки, підходить для трафаретного друку, добре покривається поширеними фарбами для шовкографії (фарби для твердого ПВХ на акрилової або двокомпонентної поліуретанової основі) і лаком.

Цей матеріал практично не вбирає воду і атмосферну вологу з повітря, що виключає набухання і, як наслідок цього, деформацію і викривлення виробів з ПВХ-пластика протягом всього терміну експлуатації. Навіть безпосередній тривалий контакт з водою не змінює зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик матеріалу.

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам