Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Полікарбонат монолітний

Полікарбонат монолітний. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Монолітний полікарбонат - це прозорий пластик, з великим відсотком пропускання світла, наближено  до звичайного силікатного скла. При цьому з найбільшими показниками міцності і ударної в'язкості. Дана назва характеризує те, що цей листовий полімерний пластик має не порожнисту структуру, а єдину монолітну. Також як і стільниковий, монолітний полікарбонат виробляється на промислових екструзійних лініях з додаванням до гранул полікарбонату, в процесі виробництва, УФ стабілізаторів, для захисту пластика від впливу зовнішнього середовища. 

Основні переваги:

  • Мінімальна маса. Виріб має малу вагу, що дозволяє створювати легкі конструкції і не викликає складнощів в процесі монтажу. Залежно від товщини, маса м2 становить від 0,8 до 14,5 кг.
  • Простота обробки. Не потрібні спеціалізовані інструменти для роботи з даним матеріалом.
  • Прозорість. Даний показник становить близько 90% і це істотно вище багатьох аналогів. У разі фарбування можна говорити про світлопрозорості в діапазоні 30-50%.
  • Пожежна безпека. Відкритий вогонь не призводить до виникнення пожежі, а лише плавить даний пластик. Небезпечних для здоров'я речовин або сполук не виділяється.
  • Всепогодность. Холоду або жару, відкрите сонце і багато інших атмосферні фактори не приводять до втрати характеристик. Температура експлуатації становить від -50 до 120 градусів.
  • Хімічна стійкість. Різні активні речовини, які можуть вплинути на матеріал в ході його експлуатації, не завдають йому шкоди.
  • Низька теплопровідність. Становить 4-6 Вт / м2 і залежить від товщини листів.
Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам