Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Склопластик

Склопластик. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Склопластик дуже популярний, особливо у виготовленні зовнішньої і всіх інших видів рекламної продукції. Ключовими параметрами склопластика є:

Гнучкість і міцність - сукупність цих двох якостей надає виробу зносостійкість і довговічність.

Незначна вага - замовник виграє в питаннях доставки і монтажу. Мобільність конструкцій дає можливість легко зібрати і розібрати вироби зі склопластику.

Вологостійкість - велика ступінь стійкості до атмосферних впливів.

Склопластик значно дешевше метала, він не іржавіє, не тріскається, витримує будь-які температури, має високу питому ударну в'язкість. Склопластик легко набуває необхідну форму і зберігає її в подальшому. Матеріал не боїться стрибків температур і застосовується в будь-яких кліматичних зонах.

Для конструювання складних форм за кресленнями клієнта або шаблонним схемам прекрасно підходить склопластик. Його унікальні властивості дають можливість створювати вироби з персональним проектам. Це можуть бути комфортні лавки, крісла, столики для оформлення інтер'єру парків, садів або розважальних центрів.

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам