Порахувати замовлення
personПрізвище, Ім'я
phoneТелефон
email Email
messageПримітка * Який тип реклами Ви бажаєте розробити, які матеріали використати, побажання щодо встановлення та доставки
Меню
укррус
0332-78-81-98 (099)-627-35-35 (098)-027-35-35 (093)-027-35-35 aquaprint.office@gmail.com
X

Світлоблокуюча плівка

Світлоблокуюча плівка. Опис, характеристики ᐈ AQUA PRINT™️

Світловідбиваюча плівка (світлоповертаюча) відображає світло яке потрапляє безпосередньо на неї. Принцип доволі схожий на звичайне дзеркало. Секрет криється в структурі складного матеріалу, який складається з декількох шарів. В основі - несучий дуже тонкий лист з алюмінію, на який рівним шаром накладається маса з склокульок - дрібна фракція (варто зазначити, що розмір однієї "склокульки" в три рази менше міліметра!), Потім для захисту використовується ламінуване покриття. 

Світловідбиваюча плівка зайняла активну позицію у виготовленні дорожніх знаків та рекламній продукції. Як не дивно це відмінний, інформативний матеріал що відмінно себе зарекомендував.

Тільки якісна  плівка для дорожніх знаків може забезпечити необхідну видимість позначень і оповістити водіїв про можливу попереду небезпеки, завчасно попередити про можливу появу попереду людей. Так само ефективно подає інформаційне посилання у різного типу рекламних конструкціях або банерах.

Безкоштовна консультація
Ми зателефонуємо Вам